باربری در آذری

باربری در آذری

جهت باربری در آذری ابتدا کمی با محله ی آذری آشنا شویم ، امروزه محله آذری با ۸۲/۶۰ هکتار مساحت ۳/۲۳ درصد از محدوده ناحیه و ۴/۷ منطقه را در شمال غربی ناحیه یک منطقه ۱۷ شهرداری تهران قرار گرفته است. محله آذری بجز کاربری‌های صنعتی و انبارداری و در برخی موارد متروکه در جداره جنوبی خیابان قزوین و شمال محله دارای عنصر و یا ویژگی شاخصی نمی‌باشد و اغلب محدوده دارای کارکرد مسکونی است .

محدوده جغرافیای محله آذری

از شمال به خیابان قزوین، میدان شمشیری (سه راه آذری) و خیابان 45 متری زرند

از جنوب به خیابان شهید خوش قدم و خیابان شهید اسدنژاد

از غرب به بزرگراه آیت اله سعیدی 

از شرق به خیابان لقمان حکیم منتهی می شود

محله آذری در گذشته یکی از صنعتی ترین محلات این منطقه بوده است وجود انواع کارخانه های صنعتی (ریسندگی ، روغن ، تولید برق و …) رونق و شکوفایی این محله را به همراه داشته است . همچنین قنات های متعدد آب شرب این محله و محلات مجاور را تامین میکرده است.

بنابر اطلاعات موجود محله آذری دارای قدمتی بیش از ۵۰ سال می‌باشد. قبل از آن آذری جزء باغات و اراضی کشاورزی تهران قدیم به شمار می‌رفته است. همچنین پشت خط آهن، تمام زمین‌ها کشاورزی و گاوداری بودند که اکنون این زمین‌ها تبدیل به بازار شده‌اند که از دیگر دوره‌های شکل‌گیری این محله می‌باشد.

من‍طقه ۱۷ ش‍‍هرداری ت‍‍هران تق‍ریب‍‍اً در جن‍وب غرب‍‍ی ش‍‍هر ت‍‍هران واق‍‍ع‌شده و مح‍دود است از شم‍‍ال و شم‍‍ال غرب به من‍‍اطق ۱۰ و ۹ که حد ف‍‍اصل آن‍‍ه‍‍ا خی‍‍اب‍‍ان قزوین از تق‍‍اطع صف‍وی ت‍‍ا سه راه آذری و خی‍‍اب‍‍ان آذری م‍‍ی‌ب‍‍اشد. از سم‍ت جن‍وب و جن‍وب شرق‍‍ی به من‍طقه ۱۹ و پ‍‍ادگ‍‍ان قلعه مرغی که حد ف‍‍اصل آن‍‍ه‍‍ا خی‍‍اب‍‍ان زمزم م‍‍ی‌ب‍‍اشد. از سم‍ت شرق به من‍‍اطق ۱۱ و ۱۶ که حد ف‍‍اصل آن‍‍ه‍‍ا خی‍‍اب‍‍ان‌ه‍‍ای نواب‌صف‍وی، عب‍دال‍‍ه‍‍ی و مس‍تق‍ل م‍‍ی‌ب‍‍اشد. از سم‍ت م‍‍غرب به من‍طقه ۱۸ که حد ف‍‍اصل آن‌ج‍‍اده س‍‍اوه و یافت آباد است.

به دلیل توزیع گوشت دولتی و کوپنی پس از انقلاب در خیابان آذری آنجا را خیابان سازمان گوشت نامیده و به دلیل وجود حمامی در منطقه که در حال حاضر متروکه می‌باشد کوچه همجوار آن را کوچه حمام ‌نامیدند. در سال‌های گذشته گاراژی در خیابان سلیمانی وجود داشت که به ایستگاه اتوبوس برون شهری تبدیل شده بود.

برای دریافت اطلاعات از محله آذری به ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در آذری چگونه انجام می شود ؟

باربری تهران با سابقه طولانی و درخشان در زمینه باربری در آذری جهت حمل بار اثاث منزل ، حمل بار لوازم اداری و همچنین حمل بار تجاری در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

باربری تهران تمامی خدمات حمل بار از آذری را با توجه به شناخت کامل منطقه بصورت کامل و از صفر تا صد انجام می دهد. کلیه مراحل حمل بار در اثباب کشی با نهایت دقت و امنیت انجام می گیرد و متناسب با

کالا ها بسته بندی انجام می گیرد و با کمترین خسارت اقدام به حمل بار می نماید.

مراحل باربری در آذری تهران چیست ؟

 • تماس اولیه جهت بازدید بار
 • بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار بصورت حرفه ای
 • انتقال با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
 • حمل بار تا مقصد
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • چیدن اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها

اتوبار در آذری با ارزانترین نرخ

هزینه باربری در آذری در شرکت باربری تهران پایین ترین نرخ را دارد . با توجه به شناخته شدن باربری تهران در منطقه تعیین قیمت با کمترین هزینه اضافی انجام می شود و هزینه ها بسیار پایین می باشند .

فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در آذری می توانید از قیمت های ما با خبر شوید و تصمیم نهایی را با اطلاعات کامل بگیرید.

قیمت حمل بار های سنگین و شکستنی و همچنین هزینه اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن بصورت حدودی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان در محل شما قیمت دقیق و زمان انجام کار هماهنگ می شود .

تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در آذری یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید.

اثاث کشی خانه در آذری با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

 • پرسنل و کادر فنی با سابقه و به صورت حرفه ای
 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه آذری
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امینیت و دقت حمل بار در منطقه آذری
 • قیمت بسیار پایین تر از رقبا در منطقه آذری
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword