باربری در ازگل

باربری در ازگل

باربری در ازگل

جهت باربری در ازگل ابتدا کمی با محله ی ازگل آشنا شویم ،ازگُل یکی از محله‌های شمال شرقی تهران واقع در منطقه ۱ شهرداری تهران است. این محله در هفت کیلومتری شرق تجریش واقع است و از شمال به شهرک شهید محلاتی، از جنوب به لویزان، از شرق به نوبنیاد و از غرب به دارآباد منتهی می‌شود .

نقطه قوت محله ازگل آب و هوای مناسب این منطقه است. سرای محله نیز عمده مایحتاج مردم منطقه را برطرف می کند. با گذشت زمان ساخت و سازها در این منطقه رو به افزایش گذاشته و جای درخت ها و باغ ها را میگیرند. عرض کم خیابان ازگل نیز یکی از نقطه ضعف های آن به شمار می رود.

استاد نياوراني كتابي درخصوص تاريخچه شميرانات نوشته است كه وجود درختان زياد گل در اين محله را نتيجه نام گذاري اين محل به نام ازگل حدس زده است. در اين محله سه طايفه ي بزگ ازگلي  طلوعي و رنجبريان وجود داشته كه احتمالاً از سمت شمال كشور به اين محل مهاجرت نموده اند و هم چنين نقش كشاورزان و باغداران را در به وجود آمدن اين محله و ايجاد تغيير و تحولات درون محله اي نمي توان ناديده گرفت .

در گذشته قناتي كه از بالاي ازگل از سمت كو هها سرازير مي شده از خيابان هاشم ازگلي به سمت پايين مي آمده و به استخري كه سرچشمه ي قنات ذرنا بوده است وارد مي شده است .محل كنوني اين استخر در خيابان هاشم ازگلي نبش بن بست گل مي باشد كه اكنون پارك زگل در آن واقع است . بنابه گفته قديميان محله ازگل در گذشته از كوچه طلوعي تا ميدان ازگل زمي نهاي گندم بوده است و اكثراً زمي نهاي ازگل به صورت زمينهاي زراعي وبه صورت باغ بوده است كه اكنون نيز تعدادي از اين باغها در محله وجود دارد . اما امروزه بسياري از زمين هاي گندم به صورت خانه هاي مسكوني ديده مي شود . در قديم بيماري به اسم سالك در اين محله وجود داشته كه از آب آلوده ناشي مي شود كه تلفات جاني بسياري داشته در شرق ميدان ازگل مسجدي وجود داشته كه محل اطراق مسافران بوده و اصل يترين خيابان ازگل نيز ناميده مي شده است .

موقعيت جغرافيايي محله ازگل :
محله ازگل از شمال به كو ههاي البرز از جنوب به تپ هي (گزو) و از شرق به بيابانك م يرسد ازگل محل هاي است كه در يك ناحيه به نسبت همگن جغرافيايي قرار گرفته است كه 70 درصد آن كوهستان است و تحت تاثير كوه هاي البرز قرار دارد .

آب و هوا:
آب و هواي اين محله تحت تاثير عوامل جغرافيايي است . شهرستان شميران داراي 6 اقليم آب و هوايي است كه ازگل در اقليم نيمه خشك سرد (كم تر از 1620 متر ) است . در كل اين محله به علت داشتن باغها داراي هواي سرد نسبت به محلات ديگر است كه البته وجود همين باغها و جويبارها است كه هواي اين منطقه را پاك و تميز نموده.

طبيعت :
متاسفانه امروزه گسترش پديده شهرنشيني و تخريب سرماي ههاي طبيعي اين منطقه براي احداث ويلاها و برجهاي ساختماني طبيعت بي مانند اين محله را تهديد مي نمايد كه شايسته است برنامه ريزي صحيح جهت حفظ و نگهداري طبيعت اين محله اقدام كرد . برای دریافت اطلاعات از محله ازگل به ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در ازگل چگونه انجام می شود؟

باربری تهران دارای رانندگانی حرفه ای آشنا با منطقه ازگل با ماشین های حمل بار مخصوص و همکارانی مجرب و کارکشته در ارائه خدمات حمل بار اثاثیه منزل ، حمل بار وسایل اداری و تجاری در منطقه ی  ازگل در خدمت شما می باشد. این شرکت باربری با داشتن شناخت کامل از کوچه ها و خیابان های منطقه  ازگل درخدمت شما می باشد .

تمام خدمات حمل بار در اسباب کشی با دقت بسیار  همکاران ما انجام می شود. همچنین یکی دیگر خدمات باربری تهران بسته بندی است که به درخواست مشتری انجام میگیرد. باربری تهران یک بسته بندی متناسب با شکل و اندازه کالای شما انجام می دهد تا ایمنی بار شما تضمین شود و خسارات را به حداقل برساند .

مراحل باربری در محله ازگل تهران چیست ؟

 • تماس برای بازدید بار
 • بازدید برای مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار ( در صورت نیاز)
 • حمل بار با نهایت دقت به ماشین های مخصوص حمل بار
 • حمل بار از مبدا به مقصد مورد نظر
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • بازکردن بسته بندی ها و چیدمان وسایل و اثاثیه (در صورت درخواست مشتری )

اتوبار در منطقه ازگل با ارزانترین نرخ

شرکت باربری تهران با شناخت از منطقه ازگل و براورد قیمت ها با کمترین هزینه اضافی انجام می شود . نرخ حمل بارهای شکستنی و سنگین و همچنین نرخ اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن شما داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان و مشاوره در محل شما نرخ دقیق و زمان انجام کار هماهنگ خواهد شد.

فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری ازگل یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم  نهایی را با اطلاع کافی بگیرید.

اثاث کشی خانه در ازگل با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

 • همکاران با سابقه و به صورت حرفه ای
 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه ازگل
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امینیت و دقت حمل بار در منطقه ازگل
 • قیمت بسیار پایین تر از رقبا در منطقه ازگل
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword