باربری در استانبول

باربری در استانبول

باربری در استانبول

جهت باربری در چهارراه استانبول بیشتر با محله ی چهارراه استامبول آشنا می شویم. چهارراه استانبول یا چهارراه اسلامبول یکی از چهارراه‌های قدیمی کلانشهر تهران در تقاطع خیابان جمهوری اسلامی و خیابان فردوسی است. شمال غربی چهارراه استامبول سفارت انگلیس، و در جنوب شرقی آن سفارت آلمان و ترکیه واقع شده‌است. در منتهی الیه شرقی این چهارراه نیز میدان بهارستان قرار دارد.

ساختمان معروف ساختمان پلاسکو نیز که در تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۹۵ در آتش فروریخت در این مکان قرار داشت که در پیِ آن، عده‌ای از آتش نشانان در این حادثه جان باختند .

میدان و محله بهارستان از قدیمی‌ترین میدان‌ها و محله‌های تهران است. این محله از جنوب به محله سرچشمه، از شمال به دروازه شمیران و خیابان بهارستان، از غرب به خیابان جمهوری اسلامی (شاه آباد سابق) وچهارراه سیدعلی و از خاور به خیابان خیابان مجاهدین اسلام (ژاله سابق) و میدان شهدا محدود است .

خیابان جمهوری اسلامی، با نام‌های پیشین خیابان شاه، خیابان شاه‌آباد، یا خیابان استانبول (اسلامبول) خیابانی غربی-شرقی در شهر تهران است که از میدان جمهوری اسلامی آغاز شده و تا میدان بهارستان کشیده می‌شود. خیابان‌های اصلی و فرعی بسیاری در گذر این خیابان هستند

خیابان فردوسی (نام پیشین: خیابان علاءالدوله، پیش از آن خیابان امین‌السلطان) یکی از خیابان‌های شمالی-جنوبی قدیمی تهران است. از دیرباز، با توجه به صرافی‌های متعدد و دلارفروشان غیر رسمی موجود در آن، این خیابان به یکی از خیابان‌های مهم شهر تهران از منظر اقتصادی تبدیل شده است.

برای دریافت اطلاعات از محله لاله زار به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در چهارراه استانبول چگونه انجام می شود ؟

باربری تهران با سابقه و حرفه ای در امر باربری در منطقه چهارراه استانبول جهت حمل بار اثاثیه خانه ، حمل بار وسایل اداری و نیز حمل بارهای تجاری در خدمت شما مشتریان گرانقدر می باشد.

باربری تهران کلیه خدمات حمل بار از چهارراه استانبول را با توجه به قدیمی بودن منطقه  به طور کاملا حرفه ای و با رعایت اصول حمل بار انجام داده تمام مراحل فرآیند را از صفر تا صد برای شما انجام می دهد .

تمام مراحل فرآیند حمل بار در باربری با دقیق و ایمن انجام خواهد شد و بسته بندی ها با توجه به درخواست مشتری به طور کامل و اصولی با توجه به شرایط کالا صورت میگیرد و با حداقل آسیب اقدام به حمل بار می نماید.

مراحل باربری در چهارراه استانبول تهران چیست ؟

 • تماس اولیه جهت بازدید رایگان بار شما
 • بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار بصورت حرفه ای و متناسب با بار شما و به درخواست مشتری عزیز
 • انتقال بار با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
 • حمل بار تا مقصد
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • چیدمان اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها با نهایت دقت

اتوبار در چهارراه استانبول با ارزانترین نرخ

نرخ باربری در چهارراه استانبول در شرکت باربری تهران با کمترین هزینه صورت می گیرد . با توجه به شناخت باربری تهران در منطقه چهارراه استانبول تعیین قیمت با کمترین مبلغ اضافی انجام می شود  .

فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در منطقه چهارراه استانبول می توانید از نرخ باربری ما خبردار شده و تصمیم نهایی خود را جهت حمل بار با آگاهی کامل بگیرید

هزینه حمل وسایل سنگین و حساس و حجیم و همچنین هزینه اثاث کشی کامل فقط با یک تماس بصورت تقریبی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان در محل هزینه ها به صورت دقیق  داده شده و زمان و نحوه انجام کار هماهنگ خواهد شد.

تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در چهارراه استانبول یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با آگاهی کافی بگیرید .

اثاث کشی خانه در چهارراه استانبول با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد؟

 • پرسنل و کادر فنی خبره و کاملا حرفه ای در امر باربری
 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه چهارراه استانبول
 • صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • صرف دقت و ایمنی حمل بار در منطقهچهارراه استانبول
 • نرخ پایینتر از رقبا در منطقه چهارراه استانبول
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword