باربری در افسریه

باربری در افسریه

باربری در افسریه

جهت باربری در افسریه ابتدا کمی با محله ی افسریه آشنا شویم ، اَفسَریه یکی از محله‌های جنوب شرق شهر تهران است. افسریه را میتوان بعنوان اولین منطقه از نظر مهندسی شهر سازی در تهران در بدو تاسیس نام برد .

این محله تنها محله در تهران هست که از سیستم کدینگ در نام گذاری خیابان ها استفاده نموده بطوری که هر فرد غریبه به راحتی به مقصد خود در این محله میرسد آدرس دهی در این محل صرفا شماره خیابان و پلاک هست بعنوان مثال افسریه خیابان ۴۳ پلاک ۳۰ همین کد کافیست که به مقصد برسید نکته دیگر اینکه طراحی این محله براساس قطعات ۱۲۰متری در کل محل یکسان بوده است و از این بابت نیز در تهران جز معدود محلات با این خصوصیت میباشد و در ابتدا صرفا بعنوان محله ای ویلایی در یک طبقه بنیانگذاری شده بود از نکات ریز در پیش بینی های انجام شده در بدو تاسیس این محله میتوان به عرض ۶ متر بر زمینها اشاره کرد که قبل از انقلاب درب پارکینگی دو همسایه کنار هم حتما میبایست کی سمت چپ ملک قرار گیرد و دیگری سمت راست قرار گیرد با این ترفند ساده شهرداری قبل از انقلاب براحتی ایجاد جای یک پارک ماشین در خیابان را بین دو همسایه جانمایی نمود که متاسفانه بعد انقلاب اصلا به این موضوع دقت نگردید و منجر به کمبود شدید جای پارک شد .

اولین مدارس ساخته شده در افسریه مدرسه جمهوری اسلامی میباسد .

این بنا در دهه ۳۰ ساخته شده است که آنزمان کمتر کسی در این منطقه ساکن بوده است و زیبایی این مسئله در این است که در گذشته قبل از ورود ساکنین ابتدا اماکن تحصیلی بنا میگردید این منطقه بعد از تجربه بد شهر سازی در مناطقی مثل نظام آباد و سر آسیاب و خراسان و مناطق شمالی تهران که عمد تا دارای کوچه های تنگ و باریک بود در ابتدای امر همراه با مناطق تهرانپارس و نارمک بعنوان شهرسازی جدید و منطبق با استاندارد های روز طراحی گردید در نظر گرفتن بزرگراه افسریه در دهه ۴۰ به عرض۷۰ متر که قابلیت تا یکصد متر را دارا میباشد نشان از پیش بینی های صحیح آنزمان ازحال و روز امروز تهران میباشدکه در حال حاضر در حال عقب نشینی میباشد افسریه اولین محله بعد از انقلاب میباشد که دارای گاز شهری گردید از ۲۰ متری افسریه میتوان بعد از هفت حوض بعنوان برترین مرکز خرید شرق تهران یاد کرد از نکات منفی این منطقه در حال حاضر عدم نظارت شهرداری در جمع آوری سد معبر میباشد که عمده ضعف این نهاد میباشد . این محله دارای شهروندان اصیل که بالای ۵۰ سال در این محله زندگی میکنند .

این محله از غرب به بزرگراه بسیج ، از جنوب به شهرک والفجر ، از شمال و شرق به قصر فیروزه و از جنوب شرقی به سه راه افسریه منتهی می‌شود و دارای شبکه خیابان‌های متقاطع و منظم است . این محله از سه خیابان اصلی شمالی – جنوبی با نام‌های ۱۵ متری اول ، ۱۵ متری دوم و ۱۵ متری سوم و نیز یک خیابان شرقی با نام ۲۰ متری افسریه تشکیل شده‌ است و در میان این خیابان‌ها از جنوب تا شمال دارای ۴۵ کوچه منظم می‌باشد . از خیابان ۱ تا 45 افسریه در منطقه ۱۵ شهرداری تهران. افراد مشهوری چون احسان حدادی مهران مدیری ، محسن افشانی و علی عبدالمالکی ، مهندس محتبی سخایی .

برای دریافت اطلاعات ازمحله افسریه به ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در افسریه چگونه انجام می شود؟

شرکت باربری تهران با ازائه خدمات باربری در افسریه و دارا بودن رانندگانی حرفه ای ، ماهر و آشنا با تمام منطقه افسریه و دارای ماشین های مجهز حمل بار  ( نیسان و کامیون های ایسوزو و خاور و … ) . این شرکت همچنین دارای کارکنانی ماهر ، حرفه ای و قدرتمند در ارائه خدمات حمل بار اثاثیه منزل ، حمل بار وسایل تجاری و اداری با شیوه های جدید باربریدر افسریه در خدمت شما می باشد.

شرکت باربری تهران با داشتن شناخت کامل از کوچه ها و خیابان های منطقه افسریه درخدمت شما می باشد . شرکت باربری تهران تلاش نموده که از بهترین و کوتاه ترین مسیر های مناطق تهران استفاده نموده که هم در هزینه و هم وقت شما صرفه جویی نماید . این شرکت باربری هچنین تلاش نموده برای شما یک حمل بار آسان وبی دقدقه و بی استرس را فراهم کند . ارائه خدمات حمل بار در اسباب کشی با دقت بسیار همکاران ما انجام می شود. همچنین یکی دیگر از خدمات باربری تهران بسته بندی است که به درخواست مشتری درصورت نیاز به بسته بندی انجام میگیرد . باربری تهران با بسته بندی متناسب با شکل و اندازه کالای شما انجام می دهد تا ایمنی بار شما تضمین شود .

مراحل باربری در افسریه تهران چیست ؟

 • تماس برای بازدید بار در محل شما
 • بازدید برای مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار ( در صورت نیاز)
 • حمل بار با نهایت دقت به ماشین های مخصوص حمل بار
 • حمل بار از مبدا به مقصد مورد نظر
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • باز نمودن بسته بندی ها و چیدمان وسایل و اثاثیه (در صورت درخواست مشتری )

اتوبار در افسریه با ارزانترین نرخ

شرکت باربری تهران با شناخت از خیابان ها و کوچه های منطقه افسریه و براورد قیمت این منطقه با کمترین هزینه اضافی باربری را برای شما انجام میدهد . نرخ حمل بارهای شکستنی و سنگین مثل (گاو صندوق) و همچنین نرخ اثاث کشی کامل را فقط با یک تلفن شما داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان و مشاوره همکاران ما در محل شما نرخ دقیق و زمان انجام کار هماهنگ خواهد شد. فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در افسریه یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید.

اثاث کشی خانه در افسریه با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه افسریه
 • همکاران با سابقه و به صورت حرفه ای
 • صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امینیت و دقت حمل بار در افسریه
 • قیمت بسیار پایین باربری در افسریه
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword