باربری در جردن

باربری در جردن

باربری در جردن

برای باربری در جردن بهتر است کمی با محله ی جردن آشنا شویم ، بلوار نلسون ماندلا (نام‌های پیشین: خیابان آفریقا، خیابان جُردَن)یکی از خیابان‌های شناخته شدهٔ شمال شهر تهران است. این خیابان در میان مردم بیشتر با نام خیابان جُردن شناخته می‌شود .

خیابان آفریقا از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه می‌یابد. این بزرگ‌راه پس از یک پیچش به سوی شرق و گذر از بلوار میرداماد، از بزرگراه مدرس گذشته و در یک سرازیری به کوچه مریم شرقی واقع در محله الهیه، پایان می‌یابد.

این خیابان پیشتر به افتخار ساموئل مارتین جردن بانی دبیرستان البرز و آموزشکده دخترانه آمریکایی تهران «جردن» نام‌گذاری شده بود. پس از انقلاب نام این خیابان به خیابان آفریقا تغییر یافت . در آذر ۱۳۹۳ نام این خیابان از آفریقا به نلسون ماندلا تغییر یافت.

برای دریافت اطلاعات از محله جردن به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در جردن چگونه انجام می شود ؟

باربری تهران که با سابقه زیاد در امر باربری در منطقه جردن در راستای حمل بار وسایل منزل ، حمل بار وسایل شرکت ها و وسایل اداری و همچنین حمل وسایل تجاری می باشد و در خدمت شما عزیزان می باشد.
باربری تهران انواعه خدمات حمل بار از منطقه جردن را با توجه به اشراف کامل بر منطقه به صورت کامل و از صفر تا صد فرایند حمل بار انجام می دهد. تمام فرآیند حمل بار در اسباب کشی تماما با دقت و ظرافت انجام شده و متناسب با کالا های شما بسته بندی انجام خواهد شد تا خسارات احتمالی را به حداقل برساند.

مراحل باربری در محله جردن تهران چیست ؟

  • تماس اولیه برای بازدید بار
  • بازدید اولیه برای مشاوره و تعیین وقت
  • بسته بندی بار به طور کاملا حرفه ای
  • انتقال با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
  • حمل بار تا مقصد
  • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
  • چیدمان وسایل و بازکردن بسته بندی ها

اتوبار در منطقه جردن با ارزانترین نرخ

نرخ باربری در محله جردن در شرکت باربری تهران با کم ترین نرخ انجام می شود. با توجه به شناخت باربری تهران در منطقه نرخ های براورد شده با کمترین هزینه اضافی انجام می شود و هزینه ها بسیار کم می باشند.
فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری جردن می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید.
نرخ حمل بارهای سنگین و شکستنی و همچنین نرخ اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن به طور تقریبی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان در محل شما نرخ دقیق و زمان انجام کار هماهنگ خواهد شد.

پس فقط یک تماس تا دریافت اطلاعات کامل فاصله است. تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در جردن یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید .

اثاث کشی خانه در جردن با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

همکاران ما در باربری تهران با سابقه و کارکشته در معقوله حمل بار می باشند و آشنایی کامل به منطقه جردن دارند و با توجه به شناخت کامل منطقه و محله جردن اقدام به انجام کار می نمایند
قیمت حمل بار در منطقه جردن بسیار کمتر از رقبا می باشد
حمل اثاثیه منزل در جردن توسط باربری تهران به صورت ایمن و با نهایت دقت انجام می شود
شما در باربری تهران با خیال آسوده می توانید تنها با یک تماس کار ها را هماهنگ کنید و تمام امور حمل بار خود را به ما بسپارید

Enter your keyword