باربری در جنت آباد

باربری در جنت آباد

باربری در جنت آباد

جهت باربری در جنت آباد ابتدا کمی با محله ی جنت‌ آباد آشنا شویم ، جنت‌ آباد نام محله‌ای در شمال غرب تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران است که از غرب به محله شهران، از شمال به ده حصارک، از شمال شرق به محله‌های پونک و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی اصفهانی و از جنوب به خیابان آیت‌الله کاشانی می‌رسد .

بلوار جنت‌ آباد از جاده حصارک شروع و به خیابان آیت‌الله کاشانی ختم می‌گردد . از شمال به جنوب به ترتیب بزرگراه آبشناسان، بزرگراه همت، خیابان چهار باغ، خیابان ۳۵متری لاله با این بلوار ، چهار راه تشکیل می‌ دهند . از جمله خیابان‌های بزرگ که به این بلوار می‌ رسند می توان خیابان‌های ۲۰ و ۳۵ متری گستان را نام برد .

محله جنت آباد دارای بافت عمده ی مسکونی است و یکی از دلایل افراد جهت انتخاب این محله برای زندگی ؛ خلوتی و آرامش این محله در کنار آب و هوای نسبتا مطلوب آن می باشد .

محله جنت آباد مرکزی و شمالی در شمال غرب تهران و در ناحیه 7 شهرداری منطقه 5 قرار دارند و از غرب به شهران ، از شمال به سیمون بولیوار ، از شرق به محله‌ های پونک و چهار دیواری و از جنوب به جنت‌ آباد جنوبی منتهی می‌شود. ضمن اینکه ساکنین جنت آباد به بزرگراه‌ هایی مانند اشرفی اصفهانی ، آبشناسان ، شهید باکری و همت به راحتی دسترسی دارند .

آب و هواي جنت آباد

آب و هواي مناسب جنت آباد و دسترسی به دو اتوبان اصلی محله جنت‌ آباد باعث شده متقاضیان این منطقه بیشتر شده و هر روز افراد بیشتری نسبت به سکونت در این منطقه اقدام کنند.بر اساس اطلاعات منتشرشده در سرشماری سال 85 ،

تراکم جمعیت جنت آباد

تراکم جمعیت در این محله برابر با 20.1 نفر در هر هزار مترمربع است و تراکم جمعیت در سطح منطقه برابر با 12.58 نفر در هر هزار مترمربع است ، همچنین متوسط نرخ مسکن در این محله از متری 6 میلیون و 700 هزارتومان تا 8 میلیون تومان متغییر است .

برای دریافت اطلاعات از محله جنت آباد به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در جنت آباد چگونه انجام می شود ؟

باربری تهران با سابقه طولانی و درخشان در زمینه باربری در جنت آباد جهت حمل بار اثاث منزل ، حمل بار لوازم اداری و همچنین حمل بار تجاری در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

باربری تهران تمامی خدمات حمل بار از آزادی را با توجه به شناخت کامل منطقه بصورت کامل و از صفر تا صد انجام می دهد . کلیه مراحل حمل بار در اثباب کشی با نهایت دقت و امنیت انجام می گیرد و متناسب با کالا ها بسته بندی انجام می گیرد و با کمترین خسارت اقدام به حمل بار می نماید.

مراحل باربری در آزادی تهران چیست ؟

 • تماس اولیه جهت بازدید بار
 • بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار بصورت حرفه ای
 • انتقال با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
 • حمل بار تا مقصد
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • چیدن اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها

اتوبار در جنت آباد با ارزانترین نرخ

هزینه باربری در جنت آباد در شرکت باربری تهران پایین ترین نرخ را دارد . با توجه به شناخت باربری تهران در منطقه جنت آباد و تعیین قیمت با کمترین هزینه اضافی انجام می شود  .

فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در جنت آباد می توانید از قیمت های ما با خبر شوید و تصمیم نهایی را با اطلاعات کامل بگیرید.

قیمت حمل بار های سنگین و شکستنی و همچنین هزینه اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن بصورت حدودی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان در محل شما قیمت دقیق و زمان انجام کار هماهنگ می شود .

تنها با تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در جنت آباد یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید .

اثاث کشی خانه در جنت آباد با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

 • پرسنل و کادر فنی با سابقه و به صورت حرفه ای
 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه جنت آباد
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امینیت و دقت حمل بار در منطقه جنت آباد
 • قیمت بسیار پایین تر از رقبا در منطقه جنت آباد
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword