باربری در دروس

باربری در دروس

باربری در دروس

برای باربری در دروس بهتر است کمی با محله ی جردن آشنا شویم ، دروس از محله‌های قدیمی شهر تهران است . مختصات: ۳۵°۴۶′ شمالی ۵۱°۲۷′ شرقی . 

این محله در منطقه ۳ شهر تهران واقع شده‌ است مرز جنوبی این منطقه بلوار شهرزاد و مرز شمالی آن کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می‌باشد و از شرق خیابان پاسداران و از غرب به خیابان کی نژاد -که مرز بین قلهک و دروس است- منتهی می‌باشد .

خیابان بندی منظم و رعایت اصول شهرسازی در خیابان‌های دروس از ویژگی‌های این محله‌است . مقبره مهدیقلی هدایت ملقب به مخبرالسلطنه سومین نخست وزیر رضا شاه پهلوی و نویسنده کتاب خاطرات و خطرات در محله دروس خیابان هدایت انتهای کوچه مسجد واقع است.

دروس محله‌ای بسیار قدیمی است که در زمان‌های دور دهکده‌ای ارمنی نشین بود. مردم دروس در زمین‌های این منطقه به کشاورزی مشغول بودند و ساکنانش در قلعه‌ای که در آن حدود واقع بود زندگی میکردند .

تا پیش از کشف تمدن قیطریه و هم چنین کشف آثاری در تپه‌های عباس‌آباد، گمان می‌رفت پیشینهٔ تاریخی شهر تهران به همان آثار یافت‌شده در حوالی شهر ری محدود می‌شود، ولی اکتشافات باستان‌شناسی در تپه‌های عباس‌آباد، بوستان پنجم خیابان پاسداران و درّوس، نشان داد تمام آبادی‌های ناحیهٔ تاریخی قصران (شمیران)، دوره‌ای درخشان از استقرار اقوام کهن و خلاقیت‌های فرهنگی را پشت سر گذارده‌اند.

در این ده، دو رشته قنات جاری بود که آب مصرفی و کشاورزی مردم ده دروس از آن تأمین می‌شد. یکی قنات نصرت در محل چهارراه قنات فعلی و دیگری در خاور دروس به نام قنات شیبانی که هردو هنوز هم جاری هستند.

برای دریافت اطلاعات از محله دروس به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در دروس چگونه انجام می شود؟

با توجه به سابقه درخشان باربری تهران در راستای حمل بار وسایل منزل ، حمل بار وسایل شرکت ها و وسایل اداری و همچنین حمل وسایل تجاری در محله ی دروس و پاسداران  در خدمت شما عزیزان می باشد. باربری تهران با داشتن اشراف کامل بر منطقه دروس و پاسداران درخدمت شما می باشد . تمام فرآیند و خدمات حمل بار در اسباب کشی با دقت و ظرافت بسیار انجام می شود. همچنین در امر بسته بندی ، باربری تهران یک بسته بندی متناسب با اندازه و شکل کالا های شما انجام می دهد تا خسارات را به حداقل برساند.

مراحل باربری در محله دروس تهران چیست ؟

  • تماس برای بازدید بار
  • بازدید برای مشاوره و تعیین وقت
  • بسته بندی بار ( در صورت نیاز)
  • حمل بار با نهایت دقت به ماشین های مخصوص حمل بار
  • حمل بار از مبدا به مقصد مورد نظر
  • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
  • بازکردن بسته بندی ها و چیدمان وسایل و اثاثیه (در صورت درخواست مشتری )

اتوبار در منطقه دروس با ارزانترین نرخ

با توجه به شناخت شرکت باربری تهران از منطقه دروس و نرخ های براورد شده با کمترین هزینه اضافی انجام می شود و هزینه ها بسیار پایین می باشند. باربری در محله دروس در شرکت باربری تهران با پایین ترین قیمت انجام

میشود. نرخ حمل بارهای سنگین و شکستنی و همچنین نرخ اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن به طور تقریبی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان و مشاوره در محل شما نرخ دقیق و زمان انجام کار هماهنگ خواهد شد. پس

فقط یک تماس تا دریافت اطلاعات کامل فاصله است. فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری دروس یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید.

تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در دروس یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید .

 

اثاث کشی خانه در دروس با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

در باربری تهران همکاران ما با سابقه و به صورت حرفه ای در معقوله حمل بار و رانندگان ماهر و آشنا با منطقه دروس آماده خدمت رسانی می باشند .حمل اثاثیه منزل در دروس توسط باربری تهران به صورت ایمن و با نهایت دقت و با قیمت بسیار پایین خود در محله دروس انجام می شود . شما می توانید با خیال آسوده در باربری تهران تنها با یک تماس کار ها را هماهنگ کنید و تمام امور حمل بار خود را به ما بسپارید .

Enter your keyword