باربری در ستارخان

باربری در ستارخان

باربری در ستارخان

جهت باربری در ستارخان ابتدا کمی با محله ی اتابک آشنا شویم ، خیابان ستارخان (نام پیشین : خیابان تاج) یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. این خیابان به پاس کوشش‌ ها و مجاهدت‌های ستارخان یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نامگذاری شده است .

این خیابان که پیش از انقلاب اسلامی ایران خیابان تاج نام داشت ، از میدان دوم صادقیه (آریاشهر) آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌ رسد .

پس از آن خیابان دو طرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد . پس از آن خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید که در گذشته میدان کندی نام داشت به انتهای خود می‌ رسد .

محله ستارخان از محلات محبوب و سرزنده‌ی شهر تهران به حساب می‌آید که به علت دسترسی مناسبش به مرکز و غرب تهران همواره مورد توجه جویندگان خانه قرار می‌ گیرد .

بد نیست بدانید ستارخان یکی از شاهراه‌های ارتباطی مرکز به غرب شهر تهران محسوب می‌ شود . از سوی دیگر خیابان معروف ستارخان که میعادگاه دوستداران غذا و خوردنی هست بر جذابیت این منطقه اضافه کرده است .

محله‌ی ستارخان از شمال با بزرگراه جلال‌آل احمد، از جنوب با خیابان آزادی ، از شرق با بزرگراه چمران و از غرب با بزرگراه یادگار امام همسایه است . تهران ویلا را هم می‌توان یکی از ضمایم ستارخان به حساب آورد که از محبوبیت فراوانی برخوردار است .

محله ستارخان از محلات محبوب تهران به حساب می‌ آید که به علت دسترسی مناسبش به مرکز و غرب تهران همواره مورد توجه جویندگان خانه قرار می‌گیرد . بد نیست بدانید ستارخان یکی از شاهراه‌های ارتباطی مرکز به غرب شهر تهران محسوب می‌شود .

آمار منتشر شده جمعیت این محله را بیش از 20 هزارنفر تخمین زده است. برای خرید ملک در آن بایستی در نظر داشته باشید که از متری 9 میلیون تومان تا متری 18 میلیون تومان متغیر است که باتوجه به سن بنا ، کیفیت مصالح مورداستفاده در ساخت ، موقعیت ساختمان و کاربری ملک (ویلایی، آپارتمانی و سوئیت) و …متفاوت است .

برای دریافت اطلاعات از محله ستارخان به ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در ستارخان چگونه انجام می شود ؟

باربری تهران با سابقه طولانی و درخشان در زمینه باربری در ستارخان جهت حمل بار اثاث منزل ، حمل بار لوازم اداری و همچنین حمل بار تجاری در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

باربری تهران تمامی خدمات حمل بار از ستارخان را با توجه به شناخت کامل منطقه بصورت کامل و از صفر تا صد انجام می دهد. کلیه مراحل حمل بار در اثباب کشی با نهایت دقت و امنیت انجام می گیرد و متناسب با کالا ها بسته بندی انجام می گیرد و با کمترین خسارت اقدام به حمل بار می نماید.

مراحل باربری در ستارخان تهران چیست ؟

 • تماس اولیه جهت بازدید بار
 • بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار بصورت حرفه ای
 • انتقال با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
 • حمل بار تا مقصد
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • چیدن اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها

اتوبار در ستارخان با ارزانترین نرخ

هزینه باربری در ستارخان در شرکت باربری تهران پایین ترین نرخ را دارد . با توجه به شناخته شدن باربری تهران در منطقه تعیین قیمت با کمترین هزینه اضافی انجام می شود و هزینه ها بسیار پایین می باشند .

فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در ستارخان می توانید از قیمت های ما با خبر شوید و تصمیم نهایی را با اطلاعات کامل بگیرید.

قیمت حمل بار های سنگین و شکستنی و همچنین هزینه اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن بصورت حدودی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان در محل شما قیمت دقیق و زمان انجام کار هماهنگ می شود .

تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در ستارخان یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید.

اثاث کشی خانه در ستارخان با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

 • پرسنل و کادر فنی با سابقه و به صورت حرفه ای
 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه ستارخان
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امینیت و دقت حمل بار در منطقه ستارخان
 • قیمت بسیار پایین تر از رقبا در منطقه ستارخان
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword