باربری در سعادت آباد

باربری در سعادت آباد

باربری در سعادت آباد

برای باربری در سعادت آباد بهتر است کمی با محله ی سعادت آباد آشنا شویم ، سعادت آباد تهران در منطقه 2 شهرداری تهران قرار گرفته است.

سعادت آباد در قدیم به سادات آباد معروف بوده است. سعادت آباد جزو مناطق پرطرفدار تهران به شمار می رود و جمعیت ساکن در این منطقه روز به روز افزایش می یابد.

سعادت آباد از بافت جدید و بروزی برخوردار است و ساختمان های بالای 20 سال ساخت خیلی کم به چشم می خورند. میدان کتاب، میدان شهید تهرانی مقدم، میدان سرو و میدان فرهنگ میدان های اصلی این منطقه هستند. زندان اوین به عنوان معروف ترین زندان تهران نیز در سعادت آباد تهران واقع شده است.

سعادت‌آباد از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت‌آباد می‌گذرد. مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت‌آباد و در دامنهٔ کوه واقع هستند.

خیابانهای سعادت آباد ، ۲۴ متری،علامه،سرو و همچنین بلوار پاکنژاد و بلوار شهرداری وبلوار فرحزادی، از خیابان‌های اصلی سعادت آباد محسوب می‌شوند.

بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام (اوین) متصل است. میدان کاج به عنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین میدان سعادت آباد در میانهٔ این بلوار واقع است .

توسعهٔ سعادت آباد بعد از انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی آغاز شد و در واقع از ابتدای دههٔ هفتاد خورشیدی و افزایش جمعیت مهاجر تهران شدت گرفت. این توسعه از بلوار اصلی سعادت آباد آغاز شد و در جهت غرب به سمت دره فرحزاد و در جهت شرق به سمت دره اوین ادامه پیدا کرد.

به صورت میانگین جمعیت این محله رقمی معادل 560 هزار نفر و تعداد حدودی 140 هزار خانوار است، که با توجه به رشد جمعیت و بالا رفتن تب سکونت در تهران این تعداد همچنان رو به افزایش است .

محله سعادت‌آباد یکی از محله‌های دنج و محبوب در شمال غرب تهران است و مساحتی به اندازه 284 هکتار دارد که حدود 140 هزار خانوار (560 هزار نفر) را در خود جای داده است.

این محله از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین و از شمال غرب تهران به فرحزاد محدود می‌شود.

از میادین محله سعادت‌آباد می‌توان به میدان فرهنگ، میدان شهید تهرانی مقدم، میدان سرو و میدان بوستان (کتاب) اشاره کرد.

برای دریافت اطلاعات از محله سعادت آباد به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در سعادت آباد چگونه است ؟

باربری تهران یکی از باسابقه ترین و موفق ترین باربری ها در زمینه حمل بار درمحله سعادت آباد جهت حمل بار وسایل منزل ، حمل بار وسایل اداری و نیز حمل بار و محصولات تجاری در خدمت شما عزیزان می باشد.
باربری تهران تمامی خدمات حمل بار را از سعادت آباد با شناخت کامل منطقه به طور کاملا اصولی تمامی فرایند حمل بار را انجام میدهد. کلیه مراحل حمل بار در اثاث کشی با نهایت دقت و بسیار ایمن انجام می گیرد و بسته بندی ها کاملا دقیق با توجه به نوع وسایل صورت می گیرد و با حداقل خسارت اقدام به حمل بار می نماید.

مراحل باربری در محله سعادت آباد تهران چیست ؟

  • تماس اولیه جهت بازدید بار
  • بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت
  • بسته بندی بار بصورت حرفه ای
  • انتقال با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
  • حمل بار تا مقصد
  • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
  • چیدمان اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها

اتوبار درسعادت آباد با ارزانترین نرخ

نرخ باربری در سعادت آباد در شرکت باربری تهران کم ترین نرخ را داراست. با توجه به شناخت باربری تهران در منطقه تعیین قیمت با نازل ترین هزینه انجام می شود و نرخ ها بسیار پایین می باشند.
فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات بار سعادت آباد می توانید از قیمت های ما اطلاع پیدا کنید و تصمیم نهایی را با اطلاعات کامل بگیرید.
هزینه حمل بار های سنگین و شکستنی و نیز هزینه اسباب کشی به طور کامل تنها با یک تماس تلفنی بطور تقریبی داده می شود و بعد از بازدید رایگان از محل مورد نظر شما و براورد وسایل قابل حمل شما قیمت دقیق و زمان انجام کار هماهنگ خواهد شد پس فقط یک تماس تا دریافت اطلاعات کامل فاصله دارید.
تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در سعادت آباد یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید .

اثاث کشی خانه در سعادت آباد با خدمات باربری تهران چه مزایایی دارد

همکاران ما در باربری تهران با سابقه و حرفه ای در امر اثاث کشی هستند و به منطقه سعادت آباد اشراف کامل دارند و با توجه به شناخت کامل منطقه و محله سعادت آباد اقدام به انجام کار می نمایند.
قیمت حمل بار در سعادت آباد بسیار پایین تر از رقبا می باشد.
حمل اثاث منزل در سعادت آباد توسط باربری تهران بصورت کاملا ایمن و با نهایت دقت انجام می شود.
شما در باربری تهران با خیال آسوده می توانید تنها با یک تماس کارها را هماهنگ کرده و تمام امور را به ما بسپارید.

Enter your keyword