باربری در شوش

باربری در شوش

برای باربری در شوش بهتر است کمی با محله ی شوش آشنا شویم ، محله شوش ( شبیر ) در شمال غربی منطقه 15 تهران قرار گرفته است. محدوده محله چنین است : از شمال به خیابان شوش شرقی از جنوب به خیابان های تاجیک رضاخانی جهانیان کوه گچی از شرق به خیابان هفده شهریور و از غرب به خیابان فدایان اسلام و میدان شوش منتهی می شود. محله های همجوار ان عبارتند از: محله کوثر شمال طیب و بیسیم در شرق مظاهری در جنوب غار – شوش و باغ آذری در غرب .

 

محله شوش شبیر فعلی و دیگر مناطق نزدیک به آن به نام دروازه شاه عبدالعظیم شهرت داشته اند . از سال 1306 قمری دروازه راه آهن حضرت عبدالعظیم ساخته شد که محل عبور ماشین دودی و تا سال های اخیر هم باقی مانده بود .

دروازه ماشین دودی و ابتدای مسیر راه آهن تهران را به شهرری در محله شوش شبیر و ابتدای خیابان شهرزاد فعلی واقع بوده است . دروازه حضرت عبدالعظیم هم درمیدان شوش فعلی قرار داشت و مسیر دیگری بود که تهران را به شهرری متصل می کرد . بعد از ترور رزم آرا این خیابان به رزم آرا تغییر نام داد و بعد از انقلاب فدائیان اسلام نام گرفت .

این محدوده نزدیک به محله چال میدان یکی از قدیمی ترین محله های تهران بوده است . محله چال میدان یا چاله میدان در قسمت جنوب شرقی محصوره تهران جای داشته است . شمال آن به محله عودلاجان محدود بود و شرق آن به خندق و حصار شر وصل بود .

این خندق و حصار بعد ها ویران شد و خیابان ری به جای آن کشیده شد . جنوب محله از منتهی الیه جنوب شرقی درحدود میدان مولوی فعلی تا دروازه شاهزاده عبدالعظیم در انتهای بازار حضرتی وصل به باروی شهر و غرب محله از دروازه شاه عبدالعظیم آغاز می شد و رو به سمت شمال در کنار بازار امتداد می یافت .

دروازه ماشین دودی تنها دروازه بدون سقف ایران بود . قدیمی ترین راه آهن ایران راه آهن تهران به حرم مقدس حضرت عبدالعظیم یا شهر ری می رفت . امتیاز ساختمان این راه آهن در ماه دسامبر 1886 میلادی از طرف ناصرالدین شاه قاجار به یک مهندس موسوم به فایرس بواتال اعطا گردید و ختم مقوله  و تحصیل امتیاز به اهتمام یحیی خان قزوینی مشیر الدوله که وزیر امور خارجه بود به عمل آمد.

میدان شوش فعلی تا آن زمان معروف به دروازه شاه عبدالعظیم بود و از همان به نام شوش نام گذاری شد که هنوز هم  این اسم باقی مانده است . شبیر نام یکی از مالکان این محدوده به شمار می آمده است که به آن هم مشهور است .

قبل از شکل گیری میدان شوش در این مکان یک غسالخانه و قبرستان وجود داشت . قبرستان در دوره رضاشاه به باغ جنت اضافه شد و غسالخانه هم سال های بعد تعطیل شد . خیابان درخشنده نیز در زمان قاجاریه قلعه کورها نام داشته است و در زمان پهلوی به دباغ خانه تغییر نام داد .

علت این نامگذاری وجود کارخانه های دباغی در آن محدوده و در محله غار در منطقه 12 بوده است . برای دریافت اطلاعات از محله اتابک به ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در شوش چگونه انجام می شود ؟

باربری تهران با سابقه طولانی و درخشان در زمینه باربری در شوش جهت حمل بار اثاث منزل ، حمل بار لوازم اداری و همچنین حمل بار تجاری در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.
باربری تهران تمامی خدمات حمل بار از شوش را با توجه به شناخت کامل منطقه بصورت کامل و از صفر تا صد انجام می دهد. کلیه مراحل حمل بار در اثباب کشی با نهایت دقت و امنیت انجام می گیرد و متناسب با کالا ها بسته بندی انجام می گیرد و با کمترین خسارت اقدام به حمل بار می نماید.

مراحل باربری در شوش تهران چیست ؟

 • تماس اولیه جهت بازدید بار
 • بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار بصورت حرفه ای
 • انتقال با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
 • حمل بار تا مقصد
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • چیدن اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها

اتوبار در شوش با ارزانترین نرخ

هزینه باربری در شوش در شرکت باربری تهران پایین ترین نرخ را دارد . با توجه به شناخته شدن باربری تهران در منطقه تعیین قیمت با کمترین هزینه اضافی انجام می شود و هزینه ها بسیار پایین می باشند .

فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در شوش می توانید از قیمت های ما با خبر شوید و تصمیم نهایی را با اطلاعات کامل بگیرید.
قیمت حمل بار های سنگین و شکستنی و همچنین هزینه اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن بصورت حدودی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان در محل شما قیمت دقیق و زمان انجام کار هماهنگ می شود .

تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در شوش یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید.

اثاث کشی خانه در شوش با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

 • کادر فنی و پرسنل با سابقه و به صورت حرفه ای
 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه شوش
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امینیت و دقت حمل بار در منطقه شوش
 • قیمت بسیار پایین تر از رقبا در منطقه شوش
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword