باربری در فرمانیه

باربری در فرمانیه

باربری در فرمانیه

برای باربری در فرمانیه بهتر است کمی با محله ی فرمانیه آشنا شویم ، محله فرمانیه تهران در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. فرمانیه که یکی از محلات شمالی تهران به شمار می رود همواره به عنوان یکی از محلات اعیان نشین تهران مورد توجه بوده است. اصلی ترین خیابان این منطقه خیابان فرمانیه است که از چهارراه فرمانیه و تقاطع پاسداران شروع می شود و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو ادامه می یابد. البته این انتهای راه نیست و بخشی از خیابان فرمانیه تا دزاشیب ادامه می یابد. مهم ترین خیابان های فرمانیه شامل خیابان های ديباجی شمالی، خيابان سنبل (سلمان پورظهير )، خيابان آذرمينا، خيابان كوهستان هشتم، خيابان نارنجستان هفتم، خيابان نارنجستان يكم، خيابان تنگستان دوم، خيابان عسگريان و خيابان مهماندوست می شوند. واقع در شمال شرق كلانشهر تهران است. این محله كه در منطقه ١ شهرداری تهران وشهرستان شميرانات قرار دارد، همواره به‌عنوان یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسكونی تهران مورد توجه بوده است.

محله فرمانيه از شمال با نياوران، از شرق با خيابان پاسداران و اقدسيه، از غرب با دزاشيب و از جنوب در بخشی با بزرگراه صدر و در بخش ديگر با چيذر همسايه است. همچنین خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی)، خیابان اصلی منطقه می‌باشد که از چهارراه فرمانیه در شرق آغاز شده و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب ادامه دارد. سپس با يک پيچش از خيابان كامرانيه شمالی‌ به سوی‌ شمال غرب حركت می‌كند و سرانجام به سه راه عمار در تقاطع خيابان دزاشيب منتهی‌ می‌شود. محله فرمانیه در گذشته متعلق به خانواده فرمانفرمائیان، خانوادهٔ پرنفوذ و بسیار متمولِ ایرانی بوده‌است و نام فرمانیه نیز از نام این خانواده گرفته شده‌است . برای دریافت اطلاعات از محله فرمانیه به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در فرمانیه چگونه انجام می شود؟

باربری تهران با آشنایی کامل از منطقه فرمانیه در ارائه خدمات حمل بار اثاثیه منزل ، حمل بار وسایل شرکت ها و وسایل اداری و همچنین حمل وسایل تجاری در منطقه ی فرمانیه در خدمت شما می باشد. این شرکت باری با داشتن اشراف کامل از کوچه ها و خیابان های منطقه فرمانیه درخدمت شما می باشد . تمام خدمات حمل بار در اسباب کشی با ظرافت بسیار انجام می شود. همچنین در امر بسته بندی که به درخواست مشتری انجام میگیرد. باربری تهران یک بسته بندی متناسب با شکل و اندازه کالای شما انجام می دهد تا خسارات را به حداقل برساند و ایمنی بار شما تضمین شود .

مراحل باربری در محله فرمانیه تهران چیست ؟

 • تماس برای بازدید بار
 • بازدید برای مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار ( در صورت نیاز)
 • حمل بار با نهایت دقت به ماشین های مخصوص حمل بار
 • حمل بار از مبدا به مقصد مورد نظر
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • بازکردن بسته بندی ها و چیدمان وسایل و اثاثیه (در صورت درخواست مشتری )

اتوبار در منطقه فرمانیه با ارزانترین نرخ

با شناخت شرکت باربری تهران از منطقه فرمانیه و براورد نرخ ها با کمترین هزینه اضافی انجام می شود . نرخ حمل بارهای شکستنی و سنگین و همچنین نرخ اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن شما داده خواهد شد و بعد از بازدید

رایگان و مشاوره در محل شما نرخ دقیق و زمان انجام کار هماهنگ خواهد شد. فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری فرمانیه یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم  نهایی را با ا

طلاع کافی بگیرید. تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در فرمانیه یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید .

اثاث کشی خانه در فرمانیه با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

 • همکاران با سابقه و به صورت حرفه ای
 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه فرمانیه
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امنیت و دقت حمل بار در منطقه فرمانیه
 • قیمت بسیار پایین تر از رقبا در منطقه فرمانیه
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword