باربری در قیطریه

باربری در قیطریه

باربری در قیطریه

برای باربری در قیطریه بهتر است کمی با محله ی قیطریه آشنا شویم ، قیطریه یکی از محله‌ های بسیار قدیمی و مرفه نشین تهران است که در شمال این شهر و در شهرستان شمیرانات قرار دارد . اين محله در منطقه 1 ناحيه 7 واقع شده است و يكي از محلات قديم شهر تهران مي باشد . وجود بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی منطقه به نام پارک قیطریه از خصوصیات منحصر به فرد زیست‌محیطی این محل می‌باشد .

این محله با مساحتی معادل ۱٬۵۲۷۱۱۶ کیلومتر مربع در منطقه ۱ شهر تهران واقع شده‌است. محدوده فعلی این محله از شمال به خیابان قیطریه ، بلوار صبا و شمال پارک قیطریه ، از جنوب تا محدوده جهانتاب ، از شرق به بلوار قیطریه و شرق پارک قیطریه و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌گردد .

دلیل شکل‌گیری این محله را نیز مانند بیشتر محلات شمیرانات می‌توان کشاورزی و باغداری دانست .

انقلاب اسلامی را نیز می‌توان یکی از بزرگترین تحولاتی به‌شمار آورد که باعث رشد جمعیت این محله شده‌است . اقوامی که باعث شکل‌گیری این محله شده‌اند ، اقوامی هستند که از شهرستان بروجرد واقع در استان لرستان به این محل آمده‌اند و تشکیل خانواده داده و اساس و بنیان این محله را پی‌ریزی نمودند .

از ساختمان‌های عمومی که در این محل وجود داشته می‌توان به یک باب حمام واقع در کنار مسجد جعفری اشاره نمود و خیابان قیطریه را می‌توان به عنوان خیابان اصلی این محله معرفی نمود .

باغ بزرگی نیز که در این محل واقع شده‌ است ابتدا متعلق به نظام‌الدوله و آصف‌الدوله بوده‌است که میرزا علی‌اصغر اتابک ملقب به امین‌السلطان، نخست‌وزیر ناصرالدین شاه برای آنکه رفت‌وآمدش به کاخ صاحبقرانیه که ناصرالدین شاه در آن اقامت می‌کرد تسهیل گردد، آن را ازایشان خریداری نموده و در آنجا برای خود خانه‌ای ساخت که امروز بازسازی و به فرهنگسرا تبدیل شده‌است .

گفته شده‌است که قیطریه در قدیم شکارگاه بوده و در بهار و تابستان شکارهای کوچک و بزرگ و پرندگان فراوان در آن یافت می‌شده‌است . باغ قیطریه که اکنون تنها قسمتی از آن به صورت پارک قیطریه باقی مانده، درختانی کهنسال و جویهای آب و قنات مخصوص به خود داشته و به صورت جنگلی طبیعی بوده‌است .

برای دریافت اطلاعات از محله قیطریه به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در قیطریه چگونه انجام می شود؟

شرکت باربری ما دارای رانندگانی ماهر و آشنا با منطقه ی قیطریه با ماشین های حمل بار مخصوص ( ایسوزو و خاور و نیسان و … ) و همکارانی مجرب و کارکشته توانمند و دقیق در ارائه خدمات حمل بار اثاثیه منزل ، حمل بار وسایل اداری و تجاری در منطقه ی قیطریه در خدمت شما می باشد. شرکت باربری تهران با داشتن شناخت کامل از کوچه ها و خیابان های منطقه قیطریه درخدمت شما می باشد .

خدمات حمل بار در اسباب کشی با دقت بسیار  همکاران ما انجام می شود. همچنین یکی دیگر از خدمات باربری تهران بسته بندی است که به درخواست مشتری در صورت نیاز به بسته بندی انجام میگیرد. باربری تهران با بسته بندی متناسب با شکل و اندازه کالای شما انجام می دهد تا ایمنی بار شما تضمین شود و خسارات را به حداقل برساند .

مراحل باربری در محله قیطریه  تهران چیست ؟

 • تماس برای بازدید بار
 • بازدید برای مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار ( در صورت نیاز)
 • حمل بار با نهایت دقت به ماشین های مخصوص حمل بار
 • حمل بار از مبدا به مقصد مورد نظر
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • بازکردن بسته بندی ها و چیدمان وسایل و اثاثیه (در صورت درخواست مشتری )

اتوبار در منطقه قیطریه با ارزانترین نرخ

شرکت باربری تهران با شناخت از منطقه قیطریه و براورد قیمت با کمترین هزینه اضافی باربری را برای شما انجام میدهد . نرخ حمل بارهای شکستنی و سنگین مثل (گاو صندوق) و همچنین نرخ اثاث کشی کامل را فقط با یک تلفن شما داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان و مشاوره همکاران ما در محل شما نرخ دقیق و زمان انجام کار هماهنگ خواهد شد.

فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری قیطریه یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید.

اثاث کشی خانه در قیطریه با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

 • همکاران با سابقه و به صورت حرفه ای
 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه قیطریه
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امنیت و دقت حمل بار در منطقه قیطریه
 • قیمت بسیار پایین تر از رقبا در منطقه قیطریه
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword