باربری در مشیریه

باربری در مشیریه

باربری در مشیریه

جهت باربری در مشیریه باید ابتدا کمی با محله ی مشریه آشنا شویم ،  مشیریه یا شهرک مشیریه یکی از محله‌های تهران، واقع در جنوب شرقی تهران می‌باشد. این محله از شمال به بزرگراه خاوران (امام رضا) و سهراه افسریه از شمال غرب  به میدان بسیج از شرق به شهرک رضویه ( کاروان)، از غرب به پارک‌های پردیس بانوان، پامچال، توسکا، پارک آبی آزادگان، بوستان بزرگ آزادگان ، بزرگراه آزادگان و بزرگراه امام علی، از جنوب غرببه شهرک دولت آباد و از جنوب به بزرگراه امام‌علی و بزرگراه رستگار منتهی می‌شود.مشیریه تحت مالکیت مشیرالسلطنه بوده است که همراه با محلهٔ رضویه (کاروان) ناحیهٔ ۴ منطقهٔ ۱۵ را شکل می‌دهند.

در عین حال بنا بر مصاحبه‌هایی که با اعضای شورایاری و معتمدین محلهٔ مشیریه صورت پذیرفت این افراد، مالک این محله را مشیرالدوله، یکی از درباریان و نزدیکان شاه (ناصرالدین شاه) و از ملاکین بزرگ، معرفی نمودند که نام اوبر محله باقی‌مانده است. آخرین مرزبندی مصوب این محله، مربوط به سال ۱۳۴۵ و از همان بدو شکل‌گیری محله بوده است. شخصی به نام امیر سلیمانی زمین‌دار بزرگ دوران پهلوی و اسدالله اعلم نیز به عنوان افراد مؤثر در شکل‌گیری این محله قابل ذکر خواهند بود. این دو نفر اولین واگذارکنندگان (فروشندگان) زمین‌های این محله بوده‌اند، هنوز هم در پارک آزادگان که در غرب پارک پامچال قرار دارد، ساختمانی به نام ساختمان امیرسلیمانی واقع شدهکه متعلق به شهرداری مرکزاست.برای دریافت اطلاعات از محله مشریه به ویکی پدیا این محله مزاجعه نمایید.

باربری در مشیریه چگونه انجام می شود؟

باربری تهران در مشریه دارای رانندگانی حرفه ای ، ماهر و آشنا با تمام منطقه مشیریه و دارای ماشین های مجهز حمل بار  ( نیسان و کامیون های ایسوزو و خاور و … ) . همچنین این شرکت دارای کارکنانی ماهر ، حرفه ای و قدرتمند در ارائه خدمات حمل بار اثاثیه منزل ، حمل بار وسایل تجاری و اداری با شیوه های جدید باربری در مشیریه در خدمت شما می باشد. شرکت باربری تهران با داشتن شناخت کامل از کوچه ها و خیابان های منطقه مشیریه درخدمت شما می باشد . شرکت باربری تهران تلاش نموده که از بهترین و کوتاه ترین مسیر های مناطق تهران استفاده نموده که هم در هزینه و هم وقت شما صرفه جویی نماید . این شرکت باربری هچنین تلاش نموده برای شما یک حمل بار آسان و بی دقدقه و بی استرس را فراهم کند . ارائه خدمات حمل بار در اسباب کشی با دقت بسیار همکاران ما انجام می شود. همچنین یکی دیگر از خدمات باربری تهران بسته بندی است که به درخواست مشتری در صورت نیاز به بسته بندی انجام میگیرد . باربری تهران با بسته بندی متناسب با شکل و اندازه کالای شما انجام می دهد تا ایمنی بار شما تضمین شود .

مراحل باربری در مشیریه تهران چیست ؟

 • تماس برای بازدید بار در محل شما
 • بازدید برای مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار ( در صورت نیاز)
 • حمل بار با نهایت دقت به ماشین های مخصوص حمل بار
 • حمل بار از مبدا به مقصد مورد نظر
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • باز نمودن بسته بندی ها و چیدمان وسایل و اثاثیه (در صورت درخواست مشتری )

اتوبار در مشیریه با ارزانترین نرخ

باربری تهران با شناخت از خیابان ها و کوچه های منطقه مشیریه و براورد قیمت این منطقه با کمترین هزینه اضافی باربری را برای شما انجام میدهد . نرخ حمل بارهای شکستنی و سنگین مثل (گاو صندوق) و همچنین نرخ اثاث کشی کامل را فقط با یک تلفن شما داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان و مشاوره همکاران ما در محل شما نرخ دقیق و زمان انجام کار هماهنگ خواهد شد. فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری تهران یا کلیکروی قسمت تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید.

اثاث کشی خانه در افسریه با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه مشیریه
 • همکاران با سابقه و به صورت حرفه ای
 • صرفه جویی در وقت وهزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امینیت و دقت حمل بار در مشیریه
 • قیمت بسیار پایین تر از رقبا در مشیریه
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword