باربری در نارمک

باربری در نارمک

باربری در نارمک

جهت باربری در نارمک  ابتدا کمی با محله ی نارمک آشنا شویم ،  نارمک نام محله‌ای واقع در شمال شرق تهران است. در گذشته دهی در ۹ کیلومتری جنوب شرقی تجریش و ۵ کیلومتری راه شوسهٔ دماوند به تهران بوده‌است.

محلهٔ نارمک تهران یکی از قدیمی‌ترین مناطق تهران است که در جنوب ده نارمک ساخته شده است. نارمک یکی از مناطق خوش آب و هوا و سرد سیری تهران به‌ شمار می‌رود . این محله که در ضلع شمالی محله تهران‌ نو و ضلع جنوبی محله شمیران نو واقع شده، به همراه محله تهرانپارس در دههٔ ۲۰ توسط فرانسوی‌ها ساخته شد.

این محله دارای دو قسمت شمالی و جنوبی است، قسمت جنوبی آن که مدرن‌تر و دارای خانه‌های گران‌تری است دارای ۱۰۰ میدان سرسبز می‌باشد. میدان نبوت (میدان هفت حوض سابق) در نارمک جنوبی حالت مرکزی و تجاری دارد.

بازار مبل دلاوران از مراکز تجاری نارمک شمالی است. این محله دارای مسجدهای بسیار است که یکی از مساجد معروف مسجد جامع نارمک در خیابان سمنگان است، مسجد معروف دیگر آن مسجد النبی است که در میدان هفت حوض واقع است.

نارمک از شمال به بزرگراه شهید زین‌الدین و جنگلهای لویزان و شیان، از جنوب به خیابان دماوند و محله تهران‌نو منتهی می‌شود. نارمک از غرب و شرق بین دو بزرگراه واقع شده است، از غرب به بزرگراه امام علی (علیه السلام) و از شرق به بزرگراه شهید باقری متصل می‌گردد .

خیابان‌های مهم آن آیت ، هنگام ، رسالت ، دلاوران ، استقلال ، شهید ثانی (۴۶متری نارمک) ، گلستان ، سامان ، سمنگان ، دردشت ،فرجام ، سراج خیابان سراج و مدائن و چمن ، مهر ، مرجان (خیابان آغمیونی) و سهیلیان و … است .

میدان‌های مهم نارمک عبارتند از میدان نبوت، هلال احمر، میدان الغدیر، ۵۱، ۷۳، ۱۶ و ۱۰۰ میتوان نام برد .

از بیمارستان‌های نارمک می‌توان به بیمارستان انصاری و بیمارستان الغدیر اشاره کرد .

این محله در سال ۱۳۳۰ شمسی برای سکونت فرهنگیان آموزش و پرورش ساخته شد .

بزرگ ترین میدان نارمک میدان صدم و کوچک ترین میدان نارمک میدان ششم است . برای دریافت اطلاعات از محله نارمک به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در نارمک چگونه انجام می شود ؟

باربری تهران با سابقه طولانی و درخشان در زمینه باربری در نارمک جهت حمل بار اثاث منزل ، حمل بار لوازم اداری و همچنین حمل بار تجاری در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

باربری تهران تمامی خدمات حمل بار از نارمک را با توجه به شناخت کامل منطقه بصورت کامل و از صفر تا صد انجام می دهد . کلیه مراحل حمل بار در اسباب کشی با نهایت دقت و امنیت انجام می گیرد و متناسب با کالا ها بسته بندی انجام می گیرد و با کمترین خسارت اقدام به حمل بار می نماید.

مراحل باربری در نارمک تهران چیست ؟

 • تماس اولیه جهت بازدید بار
 • بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار بصورت حرفه ای
 • انتقال با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
 • حمل بار تا مقصد
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • چیدن اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها

اتوبار در نارمک با ارزانترین نرخ

هزینه باربری در نارمک در شرکت باربری تهران پایین ترین نرخ را دارد . با توجه به شناخت باربری تهران در منطقه نارمک تعیین قیمت با کمترین هزینه اضافی انجام می شود  .

فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در نارمک می توانید از قیمت های ما با خبر شوید و تصمیم نهایی را با اطلاعات کامل بگیرید.

قیمت حمل بار های سنگین و شکستنی و همچنین هزینه اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن بصورت حدودی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان در محل شما قیمت دقیق و زمان انجام کار هماهنگ می شود .

تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در نارمک یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید .

اثاث کشی خانه در نارمک با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد؟

 • پرسنل و کادر فنی با سابقه و به صورت حرفه ای
 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه نارمک
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امینیت و دقت حمل بار در منطقه نارمک
 • قیمت بسیار پایین تر از رقبا در منطقه نارمک
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword