باربری در ولی عصر

باربری در ولی عصر

باربری در ولی عصر

جهت باربری در ولی عصر ابتدا بهتر است بیشتر با محله ی ولی عصر آشنا شویم. خیابان ولی‌عصر (نام پیشین: خیابان پهلوی)، بلندترین خیابانِ مُشجر تهران و همچنین بلندترین خیابان خاورمیانه با درازای ۱۷٫۹ کیلومتر است که از میدان راه‌آهن در میانهٔ جنوبی تهران آغاز شده و به میدان تجریش در منطقهٔ شمیران در شمال تهران می‌رسد.

بسیاری از مراکز خرید بزرگ، پارک‌های عمومی، رستوران‌ها، موزه‌ها، مراکز فرهنگی و دفاتر ملی و بین‌المللی در این خیابان قرار دارند. این خیابان هم‌چنین از کانون‌های سنتی خرید تهران است و بوستان‌های بزرگ ملت و ساعی در کنارهٔ این خیابان جای دارند. بخش بزرگی از خط سه متروی تهران از زیر خیابان ولی‌عصر می‌گذرد. خیابان ولی‌عصر در ۷ دی ۱۳۹۰ ثبت ملی شد.

میدان ولی‌عصر (که پیش از انقلاب ۱۳۵۷ ایران میدان ولی‌عهد نام داشت) یکی از میدان‌های اصلی شهر تهران است. این میدان در نقطۀ برخورد خیابان ولی‌عصر، بلوار کریمخان زند و بلوار کشاورز قرار گرفته‌ است. سینما قدس در ضلع جنوب غربی و همچنین سینما استقلال و سینما آفریقا در شمال این میدان قرار دارد.

پروژه بازسازی میدان ولی‌عصر در ماه‌های پایانی سال ۹۵ آخرین عملیات عمرانی خود را سپری کرد و در ۷ طبقه و با ۴۵ هزار متر ساختمان قابل بهره‌برداری در اسفند ماه افتتاح شد. پروژه پلازای میدان ولی‌عصر راه دسترسی مستقیم به خط ۳ و خط ۶ مترو تهران(در حال احداث) را فراهم کرده‌است.

برای دریافت اطلاعات از محله لاله زار به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در ولی عصر چگونه انجام می شود ؟

باربری تهران دارای سابقه طولانی و درخشان در عرصه باربری در منطقه ولی عصر جهت حمل بار اثاث منزل ، حمل بار لوازم اداری و نیز حمل بارهای تجاری در خدمت شما مشتریان عزیز و محترم می باشد.

باربری تهران تمامی خدمات حمل بار از ولی عصر را با توجه به قدیمی بودن ناحیه  و داخل طرح قرار گرفتن و تردد مشکل در منطقه به طور حرفه ای و اصولی انجام شده و تمام مراحل فرآیند را از صفر تا صد برای شما انجام می دهد .

کلیه مراحل حمل بار در باربری با دقت و امنیت کامل انجام خواهد شد و بسته بندی ها با توجه به درخواست مشتری به طور کاملا اصولی و حرفه ای و وابسته به نوع و شرایط کالا صورت میگیرد و با حداقل خسارت اقدام به حمل بار می نماید.

مراحل باربری در ولی عصر تهران چیست ؟

 • تماس اولیه جهت بازدید رایگان بار شما
 • بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت و تعیین هزینه
 • بسته بندی بار بصورت حرفه ای و متناسب با بار شما و به درخواست مشتری عزیز
 • انتقال بار با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
 • حمل بار تا مقصد
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • چیدمان اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها با نهایت دقت

اتوبار در ولی عصر با ارزانترین نرخ

نرخ باربری در ولی عصر در شرکت باربری تهران با کمترین هزینه ممکن صورت می گیرد . با توجه به شناخت باربری تهران در منطقه ولی عصر تعیین قیمت با حداقل مبالغ اضافی انجام می شود  .

فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در منطقه ولی عصر می توانید از مبلغ باربری ما خبردار شوید و تصمیم نهایی خود را جهت حمل بار با آگاهی کامل بگیرید

هزینه حمل وسایل سنگین و حساس و بد دست و همچنین هزینه اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن بصورت تقریبی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان در محل هزینه ها به صورت دقیق  داده شده و زمان و نحوه انجام کار هماهنگ خواهد شد.

تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در ولی عصر یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با آگاهی کافی بگیرید .

اثاث کشی خانه در ولی عصر با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد؟

 • پرسنل و کادر فنی خبره و دوره دیده و کاملا حرفه ای
 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه ولی عصر
 • صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امنیت و دقت حمل بار در منطقه ولی عصر
 • قیمت مناسب تر از رقبا در منطقه ولی عصر
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword