باربری در کامرانیه

باربری  در کامرانیه

باربری در کامرانیه

برای باربری در كامرانيه بهتر است کمی با محله ی كامرانيه آشنا شویم ، کامرانیه محله‌ای در منطقه شمیران واقع در شمال كلانشهر تهران است . این محله كه در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شميرانات قرار دارد، یکی از گران‌ قیمت‌ترین مناطق مسكونی تهران محسوب می‌شود. اين محله به مركزيت خیابان کامرانیه، از شمال با خيابان نياوران، از جنوب با بزرگراه صدر، از شرق با فرمانيه و دهكده حصاربوعلی و از غرب با چيذر و دزاشيب هم مرز است.

كامرانيه كه در ٣ کیلومتری شرق تجریش قرار دارد، همچون بيشتر مناطق شميران بافتی روستایی داشته و آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنتیدر آن به چشم می‌خورد. اين محله به دلیل واقع شدن در دامنه قله كلكچال شیب و ارتفاع زیادی دارد؛ به‌طوری‌که ارتفاع خیابان كامرانيه از ۱۵١۶ متر بالاتر از سطح دریا در جنوب تا ١۶۵۶ متر در شمال متغیر است .

بيشتر اراضی كامرانيه روزگاری باغ و عمارت ییلاقی کامران‌میرزا، پسر ارشد ناصرالدین‌شاه قاجار بوده‌است و نام كامرانيه نیز از نام وی گرفته شده‌است. نخستين خط تلفن شهر تهران در كامرانيه نصب شد که ناصرالدین شاه با عمارت قزاقخانه در تهران صحبت کرد. همچنين اولین بیمارستان حیوانات خانگی ایران با نام بیمارستان دامپزشکی تهران نيز در این محله واقع است.

كامرانيه به دلیل واقع شدن در دامنه‌های قله كلكچال، دارای آب و هوای لطيف کوهستانی بوده و نيز به علت دارا بودن باغات متعدد و کوچه‌باغ‌های به‌جامانده از شميران، هوای پاكيزه‌تری نسبت به ساير مناطق پايتخت دارد.

کامرانیه نسبت به مناطق مجاورش از اهالی بومی کمتری برخوردار است و بیشتر ساکنان آن را قشر مرفه جامعه تشکیل داده‌اند.

زمین‌های کامرانیه از گذشته عموماً باغ‌منزل‌هایی وسیع بوده‌است و علی‌رغم چند مرحله تفکیک املاک، ابعاد زمین‌ها نسبت به محله‌های پیرامون همچنان بزرگتر است. متراژ بزرگ املاک و نیز قرارگیری در دامنه‌ی رشته کوه البرز، کامرانیه را مستعد بلندمرتبه‌سازی نموده‌است.

به‌ همین علت در این منطقه تعداد زیادی برج‌ به چشم می‌خورد که هریک در پی یافتن چشم‌اندازی فراخ‌تر در پس یک‌دیگر قد علم کرده‌اند. با این حال، در این محله همچنان عمارت‌ها و ویلاهای قدیمی زیادی باقی‌ مانده‌اند که برخی از آن‌ها همچنان مسکونی بوده و الباقی یا متروکه شده‌اند و یا در جریان انقلاب ۱۳۵۷، توسط ارگان‌های جمهوری اسلامی به‌نفع مستضعفان مصادره گردیده‌اند.

بافت شهرسازی کامرانیه شبه‌‌روستایی بوده و همچنان در کوچه‌های مشجر و سرسبز آن، صدای جوی آب به‌آسانی شنیده می‌شود. برخی از کوچه‌های این محله، تنگ و نامنظم بوده و فاقد استاندارد شهرسازی می‌باشد. همچنین در کنار معماری سنتی و کهنه‌ی آن، بعضاً ساز‌ه‌هایی فاخر دیده می‌شود که به‌طرز اغراق‌آمیزی تجمل‌گرایانه ساخته شده‌است. برای دریافت اطلاعات از محله کامرانیه به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در کامرانیه چگونه انجام می شود ؟

باربری تهران با سابقه طولانی مدت در زمینه حمل باربری در کامرانیه برای حمل بار وسایل منزل ، حمل بار اثاثیه اداری و نیز حمل بارهای تجاری می باشد و در خدمت شما مشتریان ارجمند است.
باربری تهران تمامی خدمات حمل بار اعم از بار منازل، بار شرکت ها و اداری، بار تجاری و خرده ریز را از منطقه کامرانیه با توجه به شناخت کاملی که بر منطقه کامرانیه دارد از صفر تا صد فرایند انجام می دهد. کلیه مراحل حمل بار در اسباب کشی با نهایت دقت و امنیت انجام می گیرد و همچنین  بسته بندی ها کاملا متناسب با کالا های شما انجام میگیرد تا خسارات احتمالی را به صفر برساند.

مراحل باربری در محله کامرانیه تهران چیست ؟

  • تماس اولیه جهت بازدید بار
  • بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت
  • بسته بندی بار بصورت حرفه ای
  • انتقال با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
  • حمل بار تا مقصد
  • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
  • چیدن اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها

اتوبار در منطقه کامرانیه با پایین ترین نرخ

قیمت باربری در کامرانیه در باربری تهران با پایین ترین نرخ صورت میگیرد . با توجه به شناخته شدن باربری تهران در منطقه نرخ با کمترین هزینه اضافی انجام می شود و هزینه ها بسیار پایین تر از سایر باربری ها می باشد.
فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری کامرانیه می توانید از نرخ های باربری ما با خبر شوید و تصمیم نهایی را با کامل ترین اطلاعات بگیرید.
قیمت حمل بار های سنگین و شکستنی و نیز هزینه اثاث کشی کامل فقط با یک تلفن بصورت حدودی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان در محل شما هزینه به طور دقیق داده می شود و زمان انجام کار هماهنگ می شود. پس فقط یک تماس تا دریافت اطلاعات کامل فاصله است . تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در کامرانیه یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید .

اثاث کشی خانه در کامرانیه با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

همکاران ما در باربری تهران با سابقه و خبره در امور باربری می باشند و آشنایی کامل به منطقه کامرانیه دارند و با توجه به شناخت کامل منطقه و محله کامرانیه اقدام به باربری شما می کنند .
قیمت حمل بار در منطقه کامرانیه در باربری تهران نازل تر از رقبا می باشد .
حمل اثاثیه منزل در کامرانیه توسط باربری تهران بطور کاملا ایمن و به صورت دقیق انجام می شود .
شما در باربری تهران با خیال آسوده می توانید تنها با یک تماس کار ها را هماهنگ کنید و تمام امور حمل بار خود را به ما بسپارید .

Enter your keyword