باربری در یاخچی آباد

باربری در یاخچی آباد

باربری در یاخچی آباد

جهت باربری در یاخچی آباد ابتدا کمی با محله ی یاخچی آباد آشنا شویم ، یاخچی‌آباد یا یاغچی‌آباد از محله‌های جنوب شهر تهران است که در منطقه ۱۶ تهران و در جنوب محله نازی‌ آباد واقع شده‌است.

محله یاخچی‌آباد در جنوب غرب منطقه ۱۶ تهران واقع شده‌است. این محله از شمال به خیابان تولایی، از جنوب به بزرگراه آزادگان، از شرق به خیابان شهید رجایی و از غرب به خیابان بهمنیار محدود می‌شود. یاخچی‌آباد جمعیت نسبتاً بالایی از آذری‌زبان‌ها دارد و واژه یاخچی نیز در زبان آذری به معنی «خوب» است که به سرسبز بودن این محل اشاره دارد.نام دیگری که بعد از یاخچی‌آباد بیشتر از دیگر نام‌ها به گوش می‌رسد «یاغچی‌آباد» است. «یاغ» به معنای روغن است و از آنجا که این محله در نزدیکی کارخانه روغن‌نباتی قرار داشته به این نام شهرت پیدا کرده‌است. در سال‌های اخیر مسئولان شهرداری منطقه چند بار نام این محله را به عربی تغییر داده‌اند و از نام‌هایی چون رضوان، رجائیه و نازی‌آباد جنوبی استفاده کرده‌اند، اما بعد از مدتی نام «یاخچی‌آباد» بر نامگذاری جدید غالب شده‌است. از اماکن معروف این محله می‌توان این مکان‌ها را نام برد: میدان باربری (مهم‌ترین میدان محله)، بیمارستان مفرح (در خیابان بهمن‌یار)، بازار محله‌ای و سرای محله رضوان، راسته آهن‌فروشان، پاتوق محله (در بلوار اصلی محله)، سقاخانه شهدا، مجموعه ورزشی یادآوران.

برای دریافت اطلاعات ازمحله یاخچی آباد به ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در یاخچی آباد چگونه انجام می شود؟

شرکت باربری تهران همراه با رانندگانی حرفه ای ، ماهر و آشنا با تمام منطقه یاخچی آباد و دارای ماشین های مجهز حمل بار  ( نیسان و کامیون های ایسوزو و خاور و … ) . این شرکت همچنین داردای کارکنانی ماهر ، حرفه ای و قدرتمند در ارائه خدمات حمل بار اثاثیه منزل ، حمل بار وسایل تجاری و اداری با شیوه های جدید باربری در منطقه ی یاخچی آباد در خدمت شما می باشد. شرکت باربری تهران با داشتن شناخت کامل از کوچه ها و خیابان های منطقه یاخچی آباد درخدمت شما می باشد . شرکت باربری تهران تلاش نموده که از بهترین و کوتاه ترین مسیر های مناطق تهران استفاده نموده که هم در هزینه و هم وقت شما صرفه جویی نماید . این شرکت باربری هچنین تلاش نموده برای شما یک حمل بار آسان و بی دقدقه و بی استرس را فراهم کند . ارائه خدمات حمل بار در اسباب کشی با دقت بسیار همکاران ما انجام می شود. همچنین یکی دیگر از خدمات باربری تهران بسته بندی است که به درخواست مشتری در صورت نیاز به بسته بندی انجام میگیرد . باربری تهران با بسته بندی متناسب با شکل و اندازه کالای شما انجام می دهد تا ایمنی بار شما تضمین شود .

مراحل باربری در محله یاخچی آباد تهران چیست ؟

 • تماس برای بازدید بار
 • بازدید برای مشاوره و تعیین وقت
 • بسته بندی بار ( در صورت نیاز)
 • حمل بار با نهایت دقت به ماشین های مخصوص حمل بار
 • حمل بار از مبدا به مقصد مورد نظر
 • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
 • باز نمودن بسته بندی ها و چیدمان وسایل و اثاثیه (در صورت درخواست مشتری )

اتوبار در منطقه یاخچی آباد با ارزانترین نرخ

شرکت باربری تهران با شناخت از خیابان ها و کوچه های منطقه یاخچی آباد و براورد قیمت این منطقه با کمترین هزینه اضافی باربری را برای شما انجام میدهد . نرخ حمل بارهای شکستنی و سنگین مثل (گاو صندوق) و همچنین نرخ اثاث کشی کامل را فقط با یک تلفن شما داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان و مشاوره همکاران ما در محل شما نرخ دقیق و زمان انجام کار هماهنگ خواهد شد. فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری یاخچی آباد یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید.

اثاث کشی خانه در یاخچی آباد با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

 • رانندگان ماهر و آشنا با منطقه یاخچی آباد
 • همکاران با سابقه و به صورت حرفه ای
 • صرفه جویی در وقت وهزینه های اضافی
 • بسته بندی متناسب با بار شما به در خواست مشتری
 • امینیت و دقت حمل بار در منطقه یاخچی آباد
 • قیمت بسیار پایین تر از رقبا در منطقه یاخچی آباد
 • هماهنگی تمام امور حمل بار خود فقط با تماس با باربری تهران

Enter your keyword