باربری در یوسف آباد

باربری در یوسف آباد

باربری در یوسف آباد

جهت باربری در یوسف آباد ابتدا کمی با محله ی یوسف‌آباد آشنا شویم ، یوسف آباد یکی از محله‌های قدیمی و معروف تهران است که در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع شده‌است .

هم‌اکنون این محله از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد ، از شرق به خیابان ولی عصر و محله عباس‌آباد ، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک و از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و دوراهی یوسف آباد محدود می‌شود .

خیابان‌های اصلی این محله عبارتند از خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (خیابان یوسف آباد)، خیابان مستوفی که اخیراً به خیابان عبدالمجید اکبری تغییر نام داده‌است، خیابان شهید جهان آرا، خیابان مهرام (مدبر)، خیابان بیستون و خیابان چهلستون، خیابان فتحی شقاقی، خیابان کاج شمالی و خیابان ابن سینا.

خیابان سید جمال الدین اسدآبادی شلوغ‌ ترین خیابان این محله‌است و بیشتر واحدهای اطراف آن را واحدهای تجاری و مغازه‌ها تشکیل می‌دهند.

بزرگترین میدان این محله میدان سید جمال‌الدین اسدآبادی است که پیش از انقلاب اسلامی، میدان کلانتری نام داشته‌است که آن به خاطر وجود کلانتری یوسف آباد در جنوب شرقی این میدان است.

در شمال شرقی میدان کلانتری، ساختمان شهرداری واقع شده‌است. میدان کلانتری یوسف آباد درای آبنمای قوسی است.

سایر میدان‌های این محله عبارتند از میدان فرهنگ (با میدان فرهنگ سعادت‌ آباد اشتباه نشود) و میدان سلماس (فرح بخش سابق) .  برای دریافت اطلاعات از محله یوسف آباد به  ویکی پدیا این محله مراجعه نمایید .

باربری در یوسف آباد چگونه انجام می شود ؟

باربری تهران با سابقه درخشان و موفق در زمینه باربری در منطقه یوسف آباد جهت حمل بار اثاثیه منزل ، حمل بار وسایل اداری و نیز باربری تجاری می باشد و در خدمت شما مشتریان گرامی و محترم است.

باربری تهران تمامی خدمات باربری شامل حمل اثاثیه منازل، لوازم شرکت ها و اداری، حمل بار تجاری را از منطقه یوسف آباد با توجه به اشراف کامل بر موقعیت منطقه یوسف آباد تمامی مراحل فرآیند حمل را انجام می دهد.

تمام فرآیند حمل بار در اثاث کشی به طور دقیق و امن انجام می گیرد و بسته بندی ها نیز با توجه به کالا های شما انجام میگیرد تا زیان احتمالی و آسیب را به صفر برساند

مراحل باربری در محله یوسف آباد تهران چیست ؟

  • تماس اولیه جهت بازدید بار
  • بازدید اولیه جهت مشاوره و تعیین وقت
  • بسته بندی بار بصورت حرفه ای
  • انتقال با نهایت دقت به ماشین مخصوص حمل بار
  • حمل بار تا مقصد
  • تخلیه بار با نهایت دقت و امنیت
  • چیدن اثاثیه و بازکردن بسته بندی ها

اتوبار در منطقه یوسف آباد با پایین ترین نرخ

هزینه باربری در منطقه یوسف آباد در باربری تهران با کمترین قیمت انجام خواهد شد. با توجه به شناخت باربری تهران در منطقه قیمت با کمترین هزینه اضافی داده می شود و قیمت بسیار پایین می باشد.

فقط با یک تماس با شماره های دفتر خدمات باربری یوسف آباد می توانید از هزینه باربری ما مطلع شوید و تصمیم نهایی را بگیرید.

نرخ حمل بار های سنگین و شکستنی و نیز نرخ حمل کامل فقط با یک تلفن بصورت حدودی داده خواهد شد و بعد از بازدید رایگان در محل شما قیمت به طور دقیق داده می شود و زمان انجام کار هماهنگ می شود. پس برای دریافت اطلاعات با ما تماس بگیرید.

تماس با شماره های دفتر خدمات باربری در یوسف آباد یا کلیک روی تماس با ما می توانید از قیمت های ما با خبر شده و تصمیم نهایی را با اطلاع کافی بگیرید .

اثاث کشی خانه در یوسف آباد با شرکت باربری تهران چه مزایایی دارد

همکاران ما در باربری تهران با ماهر و متخصص در امر حمل بار می باشند و آشنایی کامل به منطقه یوسف آباد دارند و با توجه به شناخت دقیق محله یوسف آباد اقدام به حمل بار شما می کنند .
هزینه حمل بار در منطقه یوسف آباد در باربری تهران کمتر از رقبا می باشد .
حمل اثاثیه منزل در یوسف آباد توسط باربری تهران بطور کاملا ایمن و به صورت دقیق انجام می شود .
شما در باربری تهران با خیال آسوده می توانید تنها با یک تماس کار ها را هماهنگ کنید و تمام امور حمل بار خود را به ما بسپارید .

Enter your keyword