نرخ باربری به شهرستان

جدول نرخ باربری به شهرستان از مبدا تمام مناطق تهران در ادامه آمده است. نرخ خدمات اتوبار از تهران به شهرستان ها توسط انجمن صنفي كارفرمايي مؤسسات و شركت‌هاي حمل و نقل كالاي برون شهري تهران و حومه تنظیم شده و تمامی شرکت های ثبت شده باربری در تهران باید از این نرخ ها استفاده نمایند.

شرکت باربری تهران با توجه به سابقه فعالیت در این زمینه و دارا بودن ناوگان کامل و مجهز قیمت های ارسال بار از تهران به شهرستان ها را بصورت جدول زیر اعلام می نماید.

این قیمت ها برای انواع بار های خانگی مانند اثاثیه کامل منزل و یا قسمتی از اثاث منزل و انواع بارهای تجاری و شرکتی و یا انواع بارهای صنعتی قطعات کارخانجات می باید.

انواع وسائل نقلیه ای که برای حمل بار از تهران به شرستانهای لیست شده در جدول استفاده می شود شامل انواع وانت، نیسان بار ، کامیونت سقف دار، کامیونت روباز می باشد که بسته به نوع بار حجم بار و تعداد آنها پیشنهاد می شوند.

برای ارسال بار از تهران به شهرستان ها می توانید برای مشاوره و تعیین وقت بازدید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید  یا با شماره تلفن 09124285424 تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت و با قیمت های مصوب باربری شما انجام شود.

خدمات ارسال بار از تهران به شهرستان ها از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا اثاثیه و بارهای مشتریان گرامی بصورت زمینی و توسط وسایل نقلیه زمینی جابجا خواهد شد. لذا توصیه ما به مشتریان محترم که قصد ارسال اثاث از تهران به شهرستان ها را دارند بسته بندی مناسب و حرفه ای لوازم و اثاث خود می باشد. شرکت باربری تهران هم می تواند در این خصوص به شما مشتریان گرامی خدمات رسانی نماید.

توصیه دیگر ما در انجام خدمات اتوبار شهرستان ها بیمه لوازم و اثاثیه مخصوص باربری است. می توانید با مراجعه به صفحه بیمه باربری از خدمات ما در این خصوص مطلع شوید.

Enter your keyword