نرخ باربری در تهران

نرخ باربری در تهران در ادامه آورده شده است. نرخ باربری در تمام مناطق تهران ثابت است و دارای تمام جزئییات لازم برای تمامی موارد مانند قیمت باربری اثاث منزل ، اثاث کشی در تهران ، باربری لوازم شرکتی و قیمت هرگونه خدمات اتوبار از مناطق تهران با توجه به جدول زیر محاسبه می شود.

نرخ جدول زیر منصفانه ترین و کمترین نرخ حمل بار درتهران می باشد که به خاطر رفاه حال مشتریان عزیز تا کنون افزایش قیمت نداشته است. زیرا ما معتقدیم مشتریان محترم در حین اثاث کشی منزل مسائل و مشکلات زیادی دارند که باید به آنها رسیدگی نمایند، نرخ حمل بار نباید از دقدقه های آنها باشد.

برای اطلاع از خدمات حمل بار در تهران توسط باربری تهران می توانید به قسمت حمل بار در مناطق تهران مراجعه کنید.

همچنین درصورت نیاز به خدمات باربری در شمال تهران صفحه خدمات باربری شمال تهران را ببینید.

لازم به ذکر است که این قیمت ها همه مورد تائید اتحادیه صنف حمل و نقل می باشد ، شرکت باربری تهران در این اتحادیه فعال می باشد.

درجدول نرخ حمل بار در تهران سه نوع وسیله که مورد استفاده باربری تهران قرار می گیرد با نرخ های مشخص آن شامل وانت بار و نیسان بار و کامیون بار می باشد. بازه زمانی آورده شده در جدول مدت زمانی است که برای یک اثاث کشی منزل مسکونی معمولا استفاده می شود که وسائل معمول زندگی را شامل می شود، اگر مدت زمان اثاث کشی بیشتر از زمان تخمینی طول بکشد بصورت توافقی برای هر ساعت اضافی مبلغی در نظر گرفته می شود. باید توجه داشته باشید که با توجه به حجم بار و وزن آن یکی یا ترکیبی از وسایل گفته شده پیشنهاد می شود تا وسایل و اثاث مورد نظر بدون خسارت و با بهترین حالت به مقصد منتقل شوند.

قیمت باربری در تهران

جدول نرخ اتوبار در تهران

نوع وسیله بازه زمانی نرخ هزینه به ازای ساعت کار اضافی
وانت بار کمتر از 2 ساعت 80 تا 100 هزار تومان توافقی
نیسان بار کمتر از 2 ساعت 90 تا 120 هزار تومان توافقی
کامیون، خاور 608 و خاور 808 کمتر از 3 ساعت 120 تا 150 هزار تومان توافقی
کامیون شامل خاور 608، خاور 808 و ایسوزو میباشد
ساعت اضافی برای کامیون از ساعت سوم و برای نیسان از ساعت دوم به بعد محاسبه می شود
ظرفیت وانت کمتر از یک تن و برای نیسان بار کمتر از دو تن است
دستمزد کارگران به ازای هر سرویس از 40 الی 50 هزار تومان می باشد
اگر راننده در حمل و جیدن وسایل نقش داشته باشد، بعنوان کارگر در نظر گرفته می شود

برای انجام اثاث کشی در تهران یا حمل بار در تمام مناطق تهران می توانید با شماره های ما تماس بگیرید. ما جهت مشاوره و بازدید بار به محل شما مراجعه کرده و براحتی کار حمل بار شما را انجام خواهیم داد.

شماره تماس جهت مشاوره و بازدید : 09124285424

Enter your keyword